Penzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska :::

Penzion Planiska / Frenštát pod Radhoštěm

Penzion Planiska ve Frenštátě pod Radhoštěm 15 nově zařízených studií pro 2 až 6 osob a 1 dvoupokojový apartmán - to je ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Klidné prostředí s výhledem na horu Radhošť.

Penzion Planiska se nachází 4 km od Pusteven, v srdci Beskyd. V zimě zde naleznete 2,8 km sjezdovek a 74 km upravovaných běžeckých tras. V létě můžete využít turistické a cykloturistické trasy, jenž Vás dovedou na řadu zajímavých míst, která stojí za to navštívit.

Penzion Planiska ubytování 
K ubytování slouží tři objekty A, B, C.  Penzion Planiska ubytování ve Frenštátě pod Radhoštěm nabízí ve všech budovách ubytování v patnácti prostorných, nově zařízených studiích (1 pokoj s vlastní koupelnou, WC a plně vybaveným kuchyňským koutem) pro 2 až 6 osob a jedním apartmánem (dva pokoje s vlastní koupelnou, WC a plně vybaveným kuchyňským koutem).

Penzion Planiska služby 
Všechna studia i apartmán mají vlastní, vyhrazené venkovní posezení na terase nebo na balkóně. Celková kapacita bez přistýlek je 55 osob.

Dopravní dostupnost: autobus a vlak 2 km, letiště Mošnov 25 km. 

Na požádání Vám připravíme veškeré lůžkoviny a ložní prádlo vhodné pro alergiky - služba je bez příplatku k ceně. Za 50 Kč na pobyt lze zapůjčit dětskou postýlku nebo židličku na krmení. Tento typ ubytování spolu s příjemným okolím je ideální pro rodiny s dětmi.

K penzionu patří zahrada s letním posezením a u nedaleké restaurace Na Záchytce je k dispozici pískoviště s dětským hřištěm. Okolí penzionu nabízí množství vycházkových tras, na které se můžete jak v létě, tak v zimě bez obav vydat i s kočárkem. Hosté mohou zdarma parkovat na soukromém parkovišti, příjezd je celoročně bez problémů. Původní budova Penzionu Planiska má bezbariérový přístup.

Dovolená v penzionu Planiska Beskydy Frenštát pod Radhoštěm okolí 
Penzion se nachází v klidném prostředí s výhledem na horu Radhošť cca 4 km od Pusteven, takzvaného "srdce Beskyd". Pustevny jsou vyhledávanou rekreační oblastí nabízející bohaté možnosti jak pro zimní, tak pro letní dovolenou. V zimě zde naleznete 10 kvalitních sjezdovek a velké množství upravovaných běžeckých tras. V létě můžete využít turistické a cykloturistické trasy, jenž Vás dovedou na řadu zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Doporučujeme také hrad Hukvaldy nedaleko přehrady Větřkovice (koupání, nuda pláž, rybaření), valašský skanzen v Rožnově, městečko Štramberk s Trúbou, skokanské můstky a aquapark ve Frenštátě a technické muzeum v Kopřivnici.

Penzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska -  je k dispozici připojení na internetPenzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska -  je k dispozici letní terasaPenzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Frenštát pod Radhoštěm Planiska - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Penzion Planiska, Planiska 1897
Frenštát pod Radhoštěm 74401 Česká Republika
Pension-Frenstat-Planiska@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Planiska ubytování Frenštát pod Radhoštěm Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: